" Swimwise | vrij zwemmen / spelen (wekelijks nieuwe uren) "
Voor wie?
Kom vrij zwemmen en spelen!
Tijdens het vrije zwemmen ben je welkom om te komen genieten van het water onder het toeziend oog van een zwembadtoezichter. Wekelijks plaatsen we nieuwe vrije zwemuren online.
VOORAF INSCHRIJVEN / REGISTREREN
Inschrijven is wel essentieel om het maximale aantal bezoekers te beperken en iedereen het nodige comfort te kunnen bieden. Zolang er plaatsen zijn, kan er ingeschreven worden.
HOE VERLOOPT HET OMKLEDEN?
Gaan zwemmen in het Swimwise zwembad is een beetje als gaan sporten in een sporthal. Er zijn namelijk geen klassieke omkleedhokjes zoals in een regulier zwemparadijs. Omkleden gebeurt gezamelijk in kleedkamers voor jongens / heren of meisjes / dames (uiteraard wel gescheiden). Wil je toch de nodige privacy, dan kan je even gebruik maken van de sanitaire ruimte die hierop voorzien is of maak je gebruik van een omkleedhanddoek.
Wat houdt dit juist allemaal in?
Meer info: swimwise.be
Waar gaat deze activiteit door?
Basisschool Sint-Lucia | Venusstraat 3, 2520 Oelegem
Veelgestelde vragen
-
Swimwise - Wanneer starten de lessen op?
Tijdens de week van 21 april starten de lessen. De specifieke weken en lesmomenten vind je onder 'Lesmomenten'.
-
Swimwise - Wat als mijn kind ziek is?
Bij ziekte vragen we je om ons te contacteren via contact@swimwise.be.
-
Swimwise - Vanaf welke leeftijd kunnen kinderen deelnemen?
Kinderen van 4 tot 8 jaar kunnen deelnemen aan de zwemlessen.
-
Tof
Een supertoffe stage -
Populair
Populair -
Schitterende locatie
Schitterende locatie
Sfeerbeelden



